Feeds (8.x-3.0-alpha7) - en to et translation catalogue (114 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Feed URL
et: Voo link

en: Updated
et: Uuendatud

en: The fully-qualified URL of the feed.
et: Uudisvoo täispikk aadress.

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Configure
et: Seadistus

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Feed title
et: Voo pealkiri

en: Feed description
et: Voo kirjeldus

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: active
et: aktiivne

en: Items
et: Kirjed

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Directory
et: Kataloog

en: Ignore
et: Eira

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Queued
et: Järjekorras

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Sources
et: Allikad

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Replace
et: Asenda

en: Topic
et: Teema

en: Keep
et: Säilitatakse

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Apply
et: Rakenda

en: @type settings
et: @type seaded

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: Title of the feed item.
et: Voo üksuse pealkiri.

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: Bundle
et: kogum

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Add feed
et: Lisa voog

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Feed ID
et: Voo ID

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Author name
et: Autori nimi

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Delete items
et: Kustuta elemendid

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: Title of the feed.
et: Uudistevoo pealkiri.

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
et: Andmete laadimine kasutades Drupal-i HTTP request handler-it.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Administer Feeds
et: Voogude haldamine

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: The feed ID.
et: Voo ID.

en: Entity reference selection settings
et: Olemi viitamise sätted
