Feeds (8.x-3.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (63 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: The fully-qualified URL of the feed.
sl: Pravilen URL naslov do vira.

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Feed description
sl: Opis vira

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: active
sl: aktiven

en: Items
sl: Notice

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Sources
sl: Viri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Topic
sl: Tematika

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Add feed
sl: Dodaj vir
