Feeds (8.x-3.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (53 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: The fully-qualified URL of the feed.
sq: Adresa e plotë URL e burimit.

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Time zone
sq: Zona orare

en: active
sq: aktiv

en: Items
sq: Elementët

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Sources
sq: Burimet

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Topic
sq: Tema

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: Add feed
sq: Shto burim
