Feeds (8.x-3.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano
