Feeds (8.x-3.0-alpha9) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ
