Feeds (8.x-3.0-beta1) - en to nn translation catalogue (64 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: The fully-qualified URL of the feed.
nn: Heile URL-adressa til nyheitskjelda

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Never
nn: Aldri

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Items
nn: Element

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Sources
nn: Kjelder

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Deleted
nn: Sletta

en: Topic
nn: Emne

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta

en: Read only
nn: Berre les

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Add feed
nn: Legg til nyheitskjelde

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Not scheduled
nn: Ikkje planlagt
