Feeds (8.x-3.0-beta2) - en to ka translation catalogue (61 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Never
ka: არასდროს

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: active
ka: აქტიური

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Sources
ka: წყაროები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
