Feeds (8.x-3.0-beta2) - en to lv translation catalogue (112 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Blank
lv: Tukšs

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Rename
lv: pārsaukt

en: The fully-qualified URL of the feed.
lv: Pilnībā aizpildīts plūsmas URL.

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Active
lv: Aktīvs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Time zone
lv: Laika josla

en: active
lv: aktīvs

en: Items
lv: Vienumi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Authored by
lv: Autors

en: Feed type
lv: Plūsmas veids

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Directory
lv: Direktorija

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Token
lv: Marķieris

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sources
lv: Avoti

en: Feed items
lv: Plūsmas vienumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Topic
lv: Tēma

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Changed
lv: Labots

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Title of the feed item.
lv: Barotnes vienuma virsraksts.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Add feed
lv: Pievienot barotni

en: Legend
lv: Leģenda

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Unique
lv: Unikāls

en: Filter format
lv: Filtra formāts

en: Title of the feed.
lv: Barotnes nosaukums.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: Not scheduled
lv: Nav grafika

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
