Feeds (8.x-3.0-beta3) - en to fy translation catalogue (22 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Time zone
fy: Tiidsône

en: active
fy: aktyf

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: @time ago
fy: @time ferlyn

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
