Feeds (8.x-3.0-beta3) - en to ht translation catalogue (27 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Author name
ht: Non otè a

en: Asc
ht: Mont
