Feeds (8.x-3.0-beta4) - en to dz translation catalogue (62 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Explanation or submission guidelines
dz: གསལ་བཤད་ཡང་ན་ཞུ་འབུལ་གྱི་ལམ་སྟོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: The fully-qualified URL of the feed.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་ལུ་  ཆ་ཚང་ཁྱད་ཆོས་ཚང་མི་ ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།

en: Add feed
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
