Feeds (8.x-3.0-rc1) - en to ku translation catalogue (80 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Age
ku: تەمەن

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Explanation or submission guidelines
ku: دەربارە یان ڕێنمایی پێشکەشکردن/بڵاوکردنەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Feed description
ku: دەربارەی ڕاگەیەنەر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: active
ku: چالاکە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Owner
ku: خاوەن

en: Operation
ku: کردار

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Topic
ku: بابەت

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: Add feed
ku: ڕاگەیەنەر زیاد بکه‌

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار

en: New revision
ku: پێداچوونەوەی نوێ
