Feeds (8.x-3.0-rc1) - en to mn translation catalogue (61 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Log
mn: Лог

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Book outline
mn: Номын ерөнхий схем

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх
