Feeds (8.x-3.0-rc1) - en to ne translation catalogue (71 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: The fully-qualified URL of the feed.
ne: फिडको पूर्ण-निपुर्ण यू आर एल|

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: active
ne: सक्रिय

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Sources
ne: स्रोत

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Topic
ne: विषय

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
