Feeds (8.x-3.0-rc1) - en to pa translation catalogue (44 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Book outline
pa: ਕਿਤਾਬ ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: Add feed
pa: ਫੀਡ ਸ਼ਾਮਲ
