Feeds (8.x-3.0-rc2) - en to el translation catalogue (134 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Age
el: Ηλικία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Feed
el: Ροή

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Book
el: Βιβλίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Blank
el: Κενό

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: The fully-qualified URL of the feed.
el: Η πλήρης διεύθυνση URL της ροής.

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Never
el: Ποτέ

en: Feed description
el: Περιγραφή ροής

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: active
el: ενεργός

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Timezone handling
el: Χειρισμός ζώνης ώρας

en: View all
el: Εμφάνιση όλων

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Expires
el: Λήγει

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Sources
el: Πηγές

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Source
el: Πηγή

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Topic
el: Θέμα

en: Site default
el: Προεπιλογή ιστοτόπου

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: Title of the feed item.
el: Τίτλος του αντικειμένου ροής.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Link to file
el: Σύνδεσμος σε αρχείο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Target
el: Στόχος

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: Book outline
el: Διάρθρωση βιβλίου

en: Add feed
el: Προσθήκη ροής

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.

en: New revision
el: Νέα αναθεώρηση

en: Feed ID
el: ID ροής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Author name
el: Όνομα συγγραφέα

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων

en: Title of the feed.
el: Τίτλος της ροής.

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
el: Λαμβάνει δεδομένα από ένα URL χρησιμοποιώντας τον χειριστή αιτήσεων HTTP του Drupal.

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: The feed ID.
el: Το ID της ροής.
