Feeds (8.x-3.0-rc2) - en to mk translation catalogue (18 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Categories
mk: Категории

en: Logs
mk: Дневници

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Help
mk: Помош

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Active
mk: Активно

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -

en: %title has been created.
mk: %title е креиран.

en: %title has been updated.
mk: %title е ажуриран.
