Feeds (8.x-3.0-rc2) - en to sk translation catalogue (135 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Log
sk: Záznam

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Rezervácia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Blank
sk: Prázdne

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: The fully-qualified URL of the feed.
sk: Celá URL adresa kanála správ.

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Never
sk: Nikdy

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Feed description
sk: Popis kanálu správ

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: active
sk: aktívny

en: Items
sk: Položky

en: Nodes
sk: Uzly

en: Authored by
sk: Autor

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Directory
sk: Adresár

en: Timezone handling
sk: Zmena časového pásma

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Expires
sk: Vyprší

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Sources
sk: Zdroje

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: @time ago
sk: pred @time

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Topic
sk: Téma

en: Entity
sk: Entita

en: Keep
sk: Ponechať

en: not active
sk: nie je aktívny

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Apply
sk: Použiť

en: Variables
sk: Premenné

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: Title of the feed item.
sk: Názov položky kanála správ.

en: Offset
sk: Ofset

en: Link to file
sk: Odkaz na súbor

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Target
sk: Cieľ

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: Add feed
sk: Pridať kanál správ

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: New revision
sk: Nová revízia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Item ID
sk: ID položky

en: Author name
sk: Meno autora

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
sk: Preberá údaje z URL použitím Drupalom vyslanej HTTP požiadavky.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Item URL
sk: URL položky

en: %title has been updated.
sk: "%title" bolo aktualizované.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: The user for the log.
sk: Používateľ záznamu.

en: The time when the log was created.
sk: Čas vytvorenia záznamu.
