Feeds (8.x-3.0-rc3) - en to kk translation catalogue (73 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Log
kk: Журнал

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: The fully-qualified URL of the feed.
kk: URL арна толық адресі.

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: active
kk: белсенді

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: Operation
kk: Операция

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Add feed
kk: Арна қосу

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.
