Feeds (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (90 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Log
bg: Регистър

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Logs
bg: Регистри

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: The fully-qualified URL of the feed.
bg: Пълен адрес на RSS лентата

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: Feed description
bg: описание на лентата

en: Filter
bg: Филтър

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: active
bg: активен

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: State
bg: Статус

en: Directory
bg: Директория

en: Operation
bg: Действие

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Sources
bg: Източници

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: @time ago
bg: преди @time

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Topic
bg: Тема

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Read only
bg: Само четене

en: Apply
bg: Търси

en: Subscription
bg: Абонамент

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.

en: Title of the feed item.
bg: Заглавие на обекта.

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Add feed
bg: Добави RSS/XML канал

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.

en: New revision
bg: Нова версия
