Feeds (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (59 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Age
my: အသက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Blank
my: အလွတ်

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)
