Feeds (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (194 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Age
pl: Wiek

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Log
pl: Dziennik

en: Explanation or submission guidelines
pl: Wskazówki lub instrukcje dotyczące dodawania zawartości

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Overview
pl: Przegląd

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Book
pl: Książka

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Blank
pl: Puste

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: The fully-qualified URL of the feed.
pl: Pełen adres kanału.

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Feed title
pl: Tytuł kanału

en: Feed description
pl: Opis kanału

en: Filter
pl: Filtr

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: active
pl: aktywny

en: Items
pl: Elementy

en: Nodes
pl: Węzły

en: Authored by
pl: Autor

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Feed type
pl: Rodzaj kanału

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Directory
pl: Katalog

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Targets
pl: Cele

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Expires
pl: Wygasa

en: Operation
pl: Czynność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Token
pl: Wzorzec

en: Delimiter
pl: Separator

en: Sources
pl: Źródła

en: Feed items
pl: Elementy kanału

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Source
pl: Źródło

en: @time ago
pl: @time temu

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Replace
pl: Zamień

en: Topic
pl: Temat

en: Site default
pl: Domyślne ustawienia witryny

en: Entity
pl: Encja

en: Keep
pl: Zachowaj

en: not active
pl: nie aktywne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Site URL
pl: URL strony

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Variables
pl: Zmienne

en: @type settings
pl: Ustawienia dla @type

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: @type: added %title.
pl: @type: dodano %title.

en: Title of the feed item.
pl: Wielkość pliku w bajtach.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Link to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Target
pl: Cel

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: Book outline
pl: Konspekt książki

en: Add feed
pl: Dodaj kanał

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Feed item
pl: Pozycja kanału

en: Legend
pl: Legenda

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: New revision
pl: Nowa wersja

en: Feed ID
pl: Identyfikator kanału

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: As often as possible
pl: Tak często jak to możliwe

en: Item ID
pl: ID elementu

en: Last modification date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Author email
pl: Email autora

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: Unique
pl: Unikalne

en: Delete items
pl: Usuń pozycje

en: Aggregates RSS/Atom/RDF feeds, imports CSV files and more.
pl: Subskrybuje kanały RSS/Atom/RDF, importuje pliki CSV i więcej.

en: Unique target
pl: Unikalny cel

en: The character that delimits fields in the CSV file.
pl: Znak oddzielający pola w pliku CSV.

en: Default delimiter
pl: Domyślny separator

en: Default field delimiter.
pl: Domyślny separator pola.

en: Item GUID
pl: GUID elementu

en: Filter format
pl: Format filtru

en: Title of the feed.
pl: Tytuł kanału.

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
pl: Pobieranie danych z adresu URL przy pomocy procedury obsługi żądań HTTP Drupala.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Secret
pl: Sekret

en: Use PubSubHubbub
pl: Używaj PubSubHubbub

en: Attempt to use a <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/PubSubHubbub">PubSubHubbub</a> subscription if available.
pl: Spróbuj używać subskrypcji <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/PubSubHubbub">PubSubHubbub</a> jeżeli jest dostępna.

en: Auto detect feeds
pl: Automatycznie wykryj kanały

en: If the supplied URL does not point to a feed but an HTML document, attempt to extract a feed URL from the document.
pl: Jeżeli wpisany URL nie prowadzi do kanału, ale do dokumentu HTML, spróbuj wydobyć URL kanału z dokumentu.

en: Not scheduled
pl: Nie zaplanowano publikacji

en: Item URL
pl: Adres URL elementu

en: %title has been created.
pl: %title został utworzony.

en: %title has been updated.
pl: %title został zaktualizowany.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Administer Feeds
pl: Administracja Feeds

en: Allowed file extensions for upload.
pl: Dozwolone rozszerzenia wysyłanych plików.

en: No Headers
pl: Brak nagłówków

en: Check if the imported CSV file does not start with a header row. If checked, mapping sources must be named '0', '1', '2' etc.
pl: Sprawdź czy importowany plik CSV nie zaczyna się od rzędu nagłówka. Jeżeli ta opcja jest wybrana to mapowania źródeł muszą być nazwane jako '0', '1', '2' itd.

en: No headers
pl: Brak nagłówków

en: Requires cron to be configured.
pl: Wymaga konfiguracji cron.

en: Download a template
pl: Pobierz szablon

en: Select a file from your local system.
pl: Wybierz plik ze swojego lokalnego systemu.

en: Update existing @entities
pl: Aktualizuj istniejące @entities

en: Do not update existing @entities
pl: Nie aktualizuj istniejących @entities

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Temporary target
pl: Tymczasowy cel

en: Upload directory
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
pl: Kanał z %site wydaje się być uszkodzony z powodu błędu "%error".

en: Time when this feed was queued for refresh, 0 if not queued.
pl: Czas kiedy ten kanał dodano do kolejki odświeżania, 0 jeśli nie był dodany.

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Default parser for RSS, Atom and RDF feeds.
pl: Domyślny parser dla kanałów RSS, Atom i RDF.

en: The actual message of the log entry.
pl: Wiadomość wpisu do dziennika.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
pl: Zmienne wpisu do dziennika w formacie zserializowanym.

en: Date when the event occurred.
pl: Data wystąpienia wydarzenia.

en: Replace variables
pl: Zamiana zmiennych

en: The feed ID.
pl: ID kanału.

en: Entity reference selection settings
pl: Ustawienia wyboru referencji do encji
