BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན
