BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Summary
da: Resumé

en: Duration
da: Varighed

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
da: Feedet fra %site virker ikke, pga. fejlen "%error".
