BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Summary
eu: Laburpena

en: Duration
eu: Iraupena
