BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: Duration
fi: Kesto

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
fi: Syöte kohteesta %title vaikuttaisi olevan rikki johtuen virheestä "%error".
