BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Summary
id: Ringkasan

en: Duration
id: Durasi
