BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Player
nl: Speler

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
nl: De feed van %site lijkt niet te werken door een foutmelding: %error

en: Webcast title.
nl: Webcast-titel.

en: Webcast summary.
nl: Webcast-samenvatting.

en: The webcast start date and time (timestamp).
nl: Startdatum en -tijd van de webcast (tijdsperiode).

en: The webcast duration, in seconds.
nl: Duur van de webcast in seconden.

en: Embedded webcast.
nl: Ingebedde webcast.
