BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Summary
oc: Resumit

en: Player
oc: Jogaire

en: Duration
oc: Durada
