BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Summary
ru: Сводка

en: Player
ru: Плеер

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Channel ID
ru: ID канала

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ru: Лента с  %site похоже повреждена из-за ошибки "%error".
