BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Duration
sv: Varaktighet

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
sv: Flödet från %site verkar inte fungera på grund av felet "%error".
