BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Summary
az: Xülasə

en: Duration
az: Müddət
