BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Summary
bg: Обзор

en: Duration
bg: Период
