BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Summary
ca: Resum

en: Player
ca: Reproductor

en: Duration
ca: Durada

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ca: El canal de %site sembla estar trencat a causa de l'error "%error".
