BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Summary
cs: Souhrn

en: Duration
cs: Trvání

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
cs: Zdroj z %site je pravděpodobně poškozen kvůli chybě „%error“.
