BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Author
de: Autor

en: Description
de: Beschreibung

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Duration
de: Dauer

en: Unique ID
de: Eindeutige ID

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
de: Der Feed von %site scheint aufgrund des Fehlers „%error“ nicht zu funktionieren.
