BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Summary
el: Περίληψη

en: Duration
el: Διάρκεια
