BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Tags
es: Etiquetas

en: Summary
es: Resumen

en: Player
es: Reproductor

en: Duration
es: Duración

en: Unique ID
es: ID único

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
es: El canal de noticias de %site parece estar roto debido al error %error.
