BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Duration
et: Kestus
