BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Summary
fr: Résumé

en: Player
fr: Lecteur

en: Duration
fr: Durée

en: Unique ID
fr: Identifiant (ID) unique

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
fr: Le flux du site %site semble être cassé à cause de l'erreur  "%error".
