BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Summary
gl: Resumo

en: Player
gl: Reproductor

en: Duration
gl: Duración
