BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Summary
hr: Sažetak

en: Duration
hr: Trajanje
