BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Player
kn: ಆಟಗಾರ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ
