BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Duration
lt: Laikas

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
