BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Duration
lv: Ilgums
