BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Summary
pt: Resumo

en: Duration
pt: Duração
