BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Summary
ro: Sumar

en: Duration
ro: Durată

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ro: Feed-ul de pe situl %site pare a fi deteriorat cu mesajul de eroare "%error".
