BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Duration
sk: Trvanie
