BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி
