BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Summary
uk: Резюме

en: Player
uk: Програвач

en: Duration
uk: Тривалість

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
uk: Потік з %site схоже пошкоджений через помилку "%error".
